360 TV
Öne çıkan

360 TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
39,020 İzlenme

360 TV
2002 yılının Haziran ayında Skyturk haber kanalı olarak yayın hayatına adım atan kanal, Çukurova Holding bünyesinde yayınlarına başlamıştır. 2013 yılında TMSF’nin Çukurova Holding’in borçlarına karşılık el koyduğu kanal, Türkmedya Yayın Grubu tarafından alınarak; ismi 360 TV olarak değiştirildi. Daha sonra ise; 2016 yılında Esmedya Grubu kanalı alarak, şimdiki haline gelmesini sağlamıştır. ‘’Birlikte Çok Güzeliz’’ sloganıyla Esmedya bünyesinde yayınlarına devam eden 360 TV, Türkçe yayınlarıyla öne çıkan eğlence kanalıdır. Farklı programlar ve kaliteli 360 TV yayın akışı ile yayınlarına devam eden kanalda, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Türksat 4A, Digiturk, D-Smart, Kablo TV ve Tivibu gibi platformlardan kanala ulaşabileceğiniz gibi, her zaman kaliteli yayınlara sitemizden de erişim sağlayabilirsiniz.
Aklınızda Kalmasın, Alemce, Doğala Dönüş, Doktorum Yanımda, 360 derece Emel’ce, Elde Var Hayat ve El Emeği Göz Nuru gibi farklı programların bulunduğu kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu, Çocuklar Duymasın ve Arka Sıradakiler dizilerinin de eski bölümlerine ulaşabilirsiniz. 360 TV canlı izlemek için sitemizi tercih edenlere HD kalitesinde ve mükemmel eş zamanlı yayınlarla hizmet sunulduğu gibi, tamamen ücretsiz yapıyla kaliteli zamanlar geçirmeleri sağlanmaktadır. Gün boyunca eğlence programları ve zamanında büyük ses getirmiş dizileri eski bölümlerinden izlemek isteyenler için en iyi fırsatları sunan 360 TV, kaliteli bir yapıya sahiptir. Her zaman eğlence düşkünleri için oldukça ideal bir yapı sunmaktadır.
Profesyonel canlı TV olanaklarını sizlere sunan sitemizde, 360 TV izle alanından sorunsuzca yayınlara erişebileceğiniz ve kaliteli zamanlara ulaşacağınız eşsiz yayın akışları ve programlarıyla birlikte, sizlerde evinizdeki bilgisayarınızı ikinci TV olarak kullanma şansına ulaşabilirsiniz. Oldukça etkili sunum ve kullanışlı yapısıyla birlikte, sitemiz sizlere tüm kanallara erişme fırsatı sunmaktadır. Hemen deneyip, eşsiz zamanlara ortak olabilirsiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Haber Kanalları
Etiketler
360 tv canlı, 360 tv izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • eso
    Ekleme Zamanı

    guzelmiş

Reklam