A Haber

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
332 İzlenme

A Haber

Oldukça yeni bir tarihte, 25 Nisan 2011 yılında Çalık Holding tarafından kurulmuş olan A Haber, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayınlarına devam etmektedir. Türkiye’nin ilk HD ve SD yayınlarını yapan haber kanalı olan A Haber, ‘’Haberin Kanalı’’ sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Türkiye’den ve dünyadan farklı haberleri insanlara sunmasıyla ünlenen A Haber, bunun yanı sıra; farklı spor müsabakaları ve oldukça fazla izlenen TV programlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Türkiye, Azerbaycan ve KKTC’nde izlenebilen A Haber, Türksat 4A, Digiturk, D-Smart, Kablo TV ve Filbox gibi platformlarda da izlenmektedir. Bunun yanı sıra; sitemizde yer alan A Haber canlı izle alanından da problemsiz şekilde TV keyfine ulaşabilirsiniz.

Belgesel Kuşağı, Yaz-Boz, Unutma, Arka Plan, Toplumsal Hafıza gibi farklı yapıdaki programlarla birlikte, izleyicileri sürekli haberdar etme konusunda başarılı bir performans sağlayan A Haber yayın akışı kaliteli ve hassas düşünülerek oluşturulmuştur.  Profesyonel habercilik anlayışına direkt olarak kavuşabileceğiniz A Haber ile birlikte, Türkiye ve dünyadan haberlere en kısa sürede erişmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Sitemizde her zaman A Haber olanaklarına, evinizdeki TV’nin meşgul olduğu zamanlarda ulaşabileceğiniz gibi; hiçbir zaman problem yaşamayacağınızın da garantisine ulaşabilirsiniz. En iyi yayınlarla sizlere mükemmel fırsatları sunacak olan sitemizde, HD kalitesindeki TV yayınları sizleri beklemektedir.

Canlı TV izlemek istediğiniz zamanlarda, internete ulaşabileceğiniz her alanda A Haber izle bölümüne girerek, TV kadar kaliteli ve kesintisiz yayın akışlarıyla buluşabilirsiniz. Tam ekran, donmadan ve HD kalitesindeki yayınları sürekli olarak sizlerle buluşturmayı planlayan sitemizde, tamamen ücretsiz TV olanaklarına ulaşacaksınız. A Haber canlı izle bölümü kesintisiz olarak sizlere 24 saat hizmet vermesiyle birlikte, TV ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Farklı programlar ve kaliteli haberlere A Haber imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. 

Kategori
Ulusal Kanallar Haber Kanalları
Etiketler
a haber canlı izle, a haber canlı yayın

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam