A2

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
294 İzlenme

A2 TV

Turkuvaz Medya Grubu tarafından 11 Kasım 2016 tarihinde duyurulup, 15 Kasım 2016 tarihinde test yayınlarına ve 28 Kasım 2016 tarihinde normal yayın hayatına başlayan A2 TV, eğlence, dizi ve spor alanında faaliyet göstermesi için açılmıştır. ATV’nin yayın haklarına sahip olduğu maçların ATV’deki dizileri meşgul etmesi sebebiyle, tüm maçların bu kanalda yayınlanmasına karar verilmiştir. A2 TV, ATV’de yayından kalkmış ve sevilen dizilerin tekrarları verirken; Ziraat Türkiye Kupası maçları ve ATV’nin sahip olduğu tüm spor yayınlarını yapmaya başladı. ‘’Türkiye’nin Yeni Kanalı’’ sloganına sahip olan, Metin Ergen’in Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı bir kanaldır. A2 TV izleyerek, en önemli müsabakalara ulaşabileceğiniz gibi; eski dizileri ve eğlenceli programları izleme fırsatına erişebilirsiniz.

Zamanın iz bırakan dizilerinden olan; Selena, Adanalı, Alemin Kralı, Sıla, Çocuklar Duymasın, Ezel, Mahallenin Muhtarları ve Parmaklıklar Ardında gibi ATV yapımlarına A2 TV olanaklarıyla ulaşmanız oldukça kolaydır. Her zaman farklı programlara ve dizilere yer verilen, aynı zaman sporla ilgili her türlü programa ve müsabakaya ulaşabileceğiniz A2 TV canlı izle alanıyla, HD kalitesinde sorunsuzca izlemelerinize devam edebilirsiniz. Profesyonel bir site tasarımı ve sizlere A2 TV ile ilgili her türlü bilgiyi sunan yapımız sayesinde, isteklerinizi yerine getirmekten memnuniyet duymaktadır. A2 TV yayın akışı hakkında bilgi almak, TV ile aynı anda yayınları sizlerle buluşturmak gibi farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan sitemizde, en güzel vakitlerinizi geçirebilirsiniz.

Hane sakinleri farklı bir kanal veya program izlerken; TV yerine bilgisayarınızdan A2 canlı izleyerek sizlerde istediğiniz spor programına veya maçına ulaşabilir, istediğiniz gibi kaliteli zamanlara ulaşabilirsiniz. Asla sıkılmayacağınız bir yapıya sahip olan sitemiz sayesinde, isteklerinizi en iyi şekilde tatmin etmek sizin elinizdedir. Hemen izlemeye başlayın, en iyi zamanlarınıza ortak olun. 

Kategori
Ulusal Kanallar
Etiketler
a2 tv canlı izle, a2 tv

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam