Ada TV
Öne çıkan

Ada TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
13,105 İzlenme

 Ada TV

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yayın hayatını devam ettiren ve Kıbrıs halkına hitap eden bir televizyon kanalıdır. 20 Temmuz 2008 gününde dönemin Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti başbakanı Ferdi Sabit Soyer’in Katılımı ile birlikte Ada TV ve Ada FM’nin açılışı yapılmıştır. Medya gurubu sahibi Ali Özmen Safa tarafından kurulumu yapılmıştır. Açılış töreni ise Girne- Karaoğlanoğlu Anadolu üzerinde bulunan Star Medya Gurubunun binasının önünde tören ile gerçekleştirildi.  Girne Amerikan Üniversitesi ve Star Kıbrıs Medya gurubu aralarında 19 Eylül 2008 günü, GAÜ Başkanlık Ofisinde her iki kurum tarafından en üst düzeyde bulunan yöneticiler tarafından yapılan tören ile birlikte iş birliği protokolü imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte GAÜ’nün tüm organizasyon ve etkinliklerinden Ada TV yararlanmasına, her iki kuruluş içinde gerek duyulduğu zamanlarda uzman kişilerin görevlendirilmesi, bilgi, teknik destek ve içerik konusunda iki taraflı olarak yardımlaşmalar yapılacağına yönelik çalışmalar yapılacağı belirtildi

Ada TV izleyicilerine siyaset, spor, eğlence, çizgi filim, aktüel, haberler gibi birçok alanda yayın yapmaktadır. Ada TV yayın akışını sitemiz üzerinden takip etmeniz mümkün.

Ada TV Türksat 1a izlenmesinin yanı sıra günümüz teknolojisi ile birlikte bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi cihazlar ile de internet üzerinden Ada TV canlı izle yazarak arama motoruna hızlı bir şekilde Ada TV canlı yayınına ulaşabilirsiniz.

Ada TV yerel bir kanaldır. İçerikleri objektif ve tarafsızca yapılmaktadır. İzleyici kitlesine eğlenceli sıkıcı olmayan bilgi verici programlar hazırlamak konusunda pek fazla ilgili oldukları izleyici kitlesi tarafından belirtilmektedir. Her yaştan izleyici kitlesine hitap eden programlar hazırlamaya oldukça gayret gösteren bir kanaldır. Sitemiz üzerinden Ada TV izle seçeneğini kullanarak hızlı bir şekilde canlı yayına bağlanabilirsiniz.

Kategori
Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
ada tv canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam