Beyaz TV
Öne çıkan

Beyaz TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
71,626 İzlenme

Beyaz TV

24 Mayıs 2010 yılında kurulan Beyaz TV, Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde yer almaktadır. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı ve bir zamanlar Osman Gökçek’e ait olup olmadığı iddialarının da ortaya çıkmasına rağmen; bu haber yalanlanmıştır. 2013 yılında SD yayın yapma hakkı kazanan Beyaz TV’de, eğlence, spor, siyaset gibi programların yanı sıra; farklı diziler ve keyifli anlar yaşamanıza fırsat verecek yayınlar yapılmaktadır. Beyaz TV canlı izlemek için Türksat 4A, D-Smart, Digiturk ve Tivibu gibi platformları kullanabileceğiniz gibi; sitemizden de takip etmeniz mümkündür. Ses TV‘nin yerine kurulmuş olduğu bilinen ve yalnızca Türkiye’de yayın yapan Beyaz TV, en iyi programları izlemenize fırsat sunmaktadır.

Beyaz TV, siyasi programlar olarak; Dinamit, Ortak Akıl ve Son Söz, spor programları arasında Beyaz Futbol ve Derin Futbol, yemek programları Gürkan Şef ile Mangal Keyfi ve Nerede Ne Yesek, eğlence programları arasında Biz Bunu Beğendik ve Sinema gibi programlara sahip iken; Sakarya Fırat, Leyla ile Mecnun, Zengin Kız Fakir Oğlan ve Kobra Takibi gibi dizileri izlemenize de fırsat vermektedir.. Beyaz TV yayın akışı, oldukça çeşitli yapıya sahipken; insanları eğlendirecek ve vakit geçirmelerini kolaylaştıracak yapıyla gelmektedir. Sitemizden de rahatlıkla izleyebileceğiniz Beyaz TV, kaliteli anlarınıza ortak olacak bir kanal olarak varlığını sürdürmektedir.

Sitemizde yer alan Beyaz TV izle bölümünden HD kalitesinde sorunsuz izleyeceğiniz yapıya sahip olmansın yanı sıra, her zaman ikinci bir TV’e ihtiyaç duyan evler içinde oldukça kaliteli zamanlar sunan sitemiz, keyifli zamanlar yaşamanızı sağlıyor. Beyaz TV canlı izle alanından ise; TV ile aynı anda yayınlara erişebilirsiniz. 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
beyaz tv, beyaz tv canlı, beyaz tv canlı yayın, beyaz tv izle, beyaz tv canlı izle, canlı beyaz tv, beyaz tv hd izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam