Öne çıkan

Bloomberg HT

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
20,162 İzlenme

Bloomberg HT
Bloomberg L.P. ve Ciner Medya Grubunun ortak kurduğu Bloomberg HT, 27 Ocak 2010 tarihinde normal yayınlarına başlamıştır. 5 Mart 2016 tarihinde HD yayınlara geçen kanal, tamamen ekonomi üzerine kurulmuş bir yapıyla yayınlarını sürdürmektedir. ‘’Bloomberg HT İzleyen Kazanır’’ sloganıyla yayınlarını sürdüren Bloomberg HT kanalında, gün içinde farklı ekonomi programları, incelemeler ve gelişen olaylar hakkında bilgi paylaşımlarına ulaşabileceğiniz gibi; yatırım konusunda bilgi sahibi olmanız da sağlanmaktadır. Türkçe yayın yapan Bloomberg HT izlemek için, D-Smart, Digiturt, Türksat 4A, Tivibu ve Kablo TV gibi platformları kullanabilirsiniz. Kanal 1’in frekanslarına kurulmuş olan kanal, Habertürk TV’nin ekonomi kanalı olarak da bilinmektedir.
Gün içinde farklı yapıdaki programlarla ekonomi alanında bilgi sahibi olmanızı sağlayan kanalda, İlk Söz, Sabah Raporu, Piyasa Masası, Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada, Charlie Rose Show ve Yol Boyunca gibi programlar yer almaktadır. İstediğiniz zaman farklı Bloomberg HT yayın akışı imkanlarına ulaşabileceğiniz gibi; fırsatları değerlendirmenin gerçek manada en iyi yollarından birisidir. Yatırım yapmak, piyasaların son halini ve gelişimini takip etmek, parayla ilgili olan her türlü konuya değinmek için Bloomberg HT sizlere eşsiz bir fırsat sunarken; yalnızca TV’de değil, bilgisayarınızdan da sitemizde yer alan Bloomberg HT canlı izle bölümünü kullanarak, yayınlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daima en kaliteli programları izleyebileceğiniz ve bilgi sahibi olabileceğiniz bu kanalla, piyasalar artık sizinde bilginiz dahilinde gelişecek olaylarla ilerliyor olacak.
Sitemizin sağlam alt yapısı ve kaliteli kurulumu sayesinde, istediğiniz zaman TV imkanlarına ulaşmanız mümkündür. Bloomberg HT izle bölümünden de, problemsiz şekilde yayın akışına ulaşabilir, istediğiniz gibi keyifli zamanları sorunsuz biçimde yaşayabilir ve ekonomi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik tüm yayınların HD kalitesindedir.

Kategori
Canlı TV Haber Kanalları
Etiketler
bloomberg ht izle, bloomberg ht canlı yayın izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam