Bursaspor TV

Bursaspor TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
6,056 İzlenme

Bursaspor TV
Bursaspor TV, 1963 senesinde kurulan Bursa Spor Kulübünün yayın organı olarak ekranlara merhaba demiştir. Tarihler 16 Haziran 2009’u gösterdiğinde Murat Yanıklar tarafından kurulan kanal Bursa Spor Kulübüne ait haberleri, takıma dair gerçekleştirilen röportajları yayınlamakla beraber aynı zamanda takımın gerçekleştirdiği antrenmanlardan da kesitler sunarak seyirciye jest yapmaktadır.
Bununla beraber Bursaspor ile ilgili gerçekleştirilen programlar ve takım ile ilgili gerçekleştirilen keyif dolu söyleşiler de Bursaspor TV’de yer almakta ve seyirci ile buluşmaktadır. Bursaspor TV, Beşiktaş TV, Fenerbahçe TV ve Galatasaray TV’nin ardından kurulan dördüncü takım televizyon kanalı olmayı başarmıştır. Bursaspor TV yayın akışı hakkında en güncel bilgileri sitemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Bursaspor TV kanalı tarihteki ilk yayını Gazete Turu programı ile gerçekleştirmiştir. Bundan sonra ise Bursaspor TV Özel isimli programa konuk olan genel müdür Mehmet Gerçeksi ve genel müdür yardımcısı Burak Uçar programı sunma zahmetini göstermişlerdir. Bursaspor TV canlı izlemek için sitemizden faydalanabilir ve Bursaspor’un televizyon kanalını donmadan ve HD kalitesi ile seyredebilirsiniz.
Bursaspor TV izlemek isteyenler Digitürk aracılığı ile de bu kanalı seyredebilirler zira Bursaspor TV açıldığı günden bu zamana dek internet aracılığı ile yayın yapma gereği duymuştur. Ancak kanal 21 Mart 2011 tarihi ile beraber Digitürk hayatına merhaba demiştir. Bursaspor TV kanalına tarihinde ilk misafir olan başkan İbrahim Yazıcı iken ilk teknik direktör ise eski Beşiktaşlı futbolcu Ertuğrul Sağlam olmuştur. Tarihler 20 Mayıs 2010 gösterirken kanalın kurucusu ve ilk sunucularından Murat Yanıklar görevinden ayrılmış ve kibar bir şekilde televizyon kanalını Bursa Spor Kulübüne bırakmıştır. Siz de fanatik bir Bursasporlu iseniz takımınız ile ilgili bütün gelişmeleri bu kanal aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Spor Kanalları
Etiketler
bursaspor canlı izle, bursaspor izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • Seyfi Yasaklandı
    Ekleme Zamanı

    Telefonda açılmıyor error played hatası

Reklam