Cartoon Network Türkiye
Öne çıkan

Cartoon Network Türkiye

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
11,220 İzlenme

Cartoon Network Türkiye

Doğan Yayın Grubu bünyesinde, TBS Avrupa’nın 1992 yılında devreye soktuğu uluslararası yayınları bulunan çizgi film kanalı olan Cartoon Network’un Türkiye’de yayın yapan kolu Cartoon Network Türkiye, 28 Ocak 2008 yılında kurulmuştur. ‘’Benim Kanalım’’ sloganıyla yayınlarına başlayan Cartoon Network Türkiye, çocukların birbirinden güzel karakterlere sahip olan çizgi filmleri izlemeleri ve eğlenmeleri için en profesyonel hizmeti sunan kanalların başında gelmektedir. Çizgi film konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan kanalda, birbirinden farklı karakterleri izleyebileceğiniz gibi; bunun için, Türksat 4A, Digiturk, D-Smart ve Tivibu gibi platformlardan faydalanabilirsiniz. Cartoon Network Türkiye canlı izlemek için ayrıca sitemizi de kullanabilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli çizgi filmler ve eğitimi programlar bulunan kanalda, Gumball, Kafadar Ayılar, Kral Şakir, Megas XLR, Ben 10, Teen Titans GO!, Ejderhalar, Angry Birds, Powerpuff Girls, Mr. Bean ve Uncle Grandpa gibi çizgi dizilere ulaşmak mümkündür. Çocuklar kadar, büyükleri de eğlendirecek özellikteki mükemmel çizgi filmlerin yer aldığı Cartoon Network Türkiye yayın akışı, hiçbir zaman sıkılmanızı sağlamadığı gibi, çocuklarınızın eğlencelerine ortak olmasını da sağlamaktadır. Farklı çizgi filmleri izlemek, her zaman en iyi eğlencelere ortak olmak için hemen kanalı izlemeye başlayabilirsiniz. Kaliteli ve özenle düşünülerek hazırlanmış yapımların yer alması, çocuklarınıza eğitici etki verecek mesajların sunulması ve farklı programlarında bu yayın akışında yer alması, oldukça güzel bir etki bırakmaktadır.

Keyifli bir yapıya ulaşmak ve her zaman eğlenmek için tercih edebileceğiniz Cartoon Network Türkiye canlı izlemek için TV’i kullanmanıza gerek yoktur. Sitemizde yer alan alandan, sorunsuz biçimde HD yayınlara giriş yapabilirsiniz. Her zaman Cartoon Network Türkiye izle bölümünden profesyonel şekilde hazırlanmış özel panelden izlemeye hemen başlayabilir, TV’den kendi dizilerinize devam edebilirsiniz. 

Kategori
Canlı TV Çocuk Kanalları
Etiketler
cartoon network, cartoon network canlı, cartoon network canlı yayın, cartoon network canlı izle, cartoon network hd izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • sa
    Ekleme Zamanı

    kuzenim yazmış özür dilerim

  • sa
    Ekleme Zamanı

    çocukların için iyi bence.

Reklam