Çay TV
Öne çıkan

Çay TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
15,626 İzlenme

 Çay TV

Çay TV 2 Mart 1995 yılında Rize ilimizde kurulmuştur. Kanal Sahibi Cemal Külünkoğlu’dur. 31 Ağustos 1995 yılından bugüne kadar uydu yayınını sürdürmektedir. D-Smart üzerinden 166. Kanal olarak yerini almıştır. Kanal yayın merkezi Rize ilimizdedir. Fakat Ankara, İstanbul, Trabzon ve Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yayın şubeleri bulunmaktadır. Öncelikle Karadeniz bölgesiyle ilgili haber programları yapılmaktadır. Ülkemiz ve Karadeniz bölgesinin güzel yörelerini anlatan ulusal kanallardan bir tanesidir. Ayrıca Türkiye’nin Karadeniz’i tema olarak alan en büyük üç veya dört kanalın arasında bulunanlardan biriside Çay TV’dir. Kurulduğu günden günümüze kadar Karadeniz yöresine ait yayınlar yaparak ülkemizde bulanan yerel kanallar arasında belki de en üst sıralara adını yazdırmıştır. Karadeniz yöresine farklı bir bakış açısı getirmiştir. Çay TV yayın akışı Karadeniz yöresine ait ve ülkemizin genel yayın kitlesine hitap eden bir yayın programı bulunmaktadır.

 

 Karadeniz yöresinin güzelliklerini ve insanların kanalı izlemesini sağlamış ve gönüllerine taht kurmuştur. Ramazan ayında yayına giren sahur programı seyircileri tarafından oldukça beğeni toplamıştır. Hiç şüphe duymadan söyleyebiliriz ki diğer yayın programları da izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve izleyici kitlesi artmıştır. Karadeniz ve Azerbaycan kardeş ülkemiz tarafından izlenmektedir. Çay TV izle seçeneğini sitemiz üzerinden seçerek canlı yayına hızlı bir şekilde bağlanabilir kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

Bir diğer yöntem ile kanalın kendi bulunan sitesi üzerinden izlemeniz mümkündür. Çay TV yayın akışı haber bülteni ile başlar daha sonrasında çay programı ile devam eden dizi yayını bulunmayan fakat izleyicisine eğlence katmak için film yayınları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra spor ve sağlık üzerine yayınlarda yapılmaktadır. Çay TV canlı izle sitemiz üzerinden canlı yayın bölümünden Çay TV’yi seçerek TV izleme keyfine sitemiz üzerinden de erişebilirsiniz.

Kategori
Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
çay tv izle, çay tv canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam