Cem TV
Öne çıkan

Cem TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
23,159 İzlenme

Cem TV
Türkiye’nin ilk Alevi kanalı olarak kayıtlara geçen Cem TV, Cem Vakfı bünyesinde yer alan ve 4 Eylül 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan ulusal yayınlar yapan kanaldır. ‘’Doğru, dürüst, ilkeli ve seviyeli yayıncılık başlıyor.’’ sloganıyla yayın hayatına başlayan ve günümüze kadar uzanan kaliteli yapısı sayesinde, aynı zamanda sunduğu Kültür ve sanat, spor, tartışma, belgesel, haber ve müzik programlarıyla da her kesimden insana hitap etmektedir. Prof. Dr. İzzettin Doğan tarafından kurulan kanal, yalnızca Türkiye’de yayın yapmaktadır. Türksat 4A ve D-Smart üzerinden yayınlarına devam eden Cem TV izleme olanaklarını, sitemizde de bulabilirsiniz. En önemli özelliği ise; Alevi deyişleri ve müzik tarzını tam olarak yansıtan eşsiz programlarıyla birlikte, keyifli anlar yaşamanıza fırsatlar sunmasıdır.
Bamteli, Sokak Ne Diyor, Şehir Işıkları, Yoldaş Türküler, Artı Ekonomi, Klip Saati, Vicdan Her Yerde, Kitapsız Dönmesin Dünya ve Adalet Terazisi gibi farklı amaçlar ve içeriklere sahip olan programların yoğunlukta izleyicilere sunulduğu, genel itibariyle müzik yayınları ve eşsiz türkülerin yer aldığı yayınlara sahip olan Cem TV yayın akışı, hafta içi aynı olmakla birlikte; hafta sonları farklılıklar göstermektedir.. Türkiye’de eksik olan Alevi kanal açığını kapatarak en çok izlenilen kanallar arasındaki yerini alması ve farklı bir yayıncılık anlayışını benimsemesiyle birlikte, hem Alevi kültürünü insanlara doğru anlatıp, hem de değerlerine sahip çıkan bir yapıyla ön plana çıkmaktadır.
En kaliteli internet yayınlarına ulaşabileceğiniz sitemizde, Cem TV canlı izle bölümünden rahatlıkla HD yayınlara ulaşabilir, evinizde veya internete bağlanabildiğiniz her alanda sorunsuz hizmetler alabilirsiniz. En iyi yayınlara ve en kaliteli programlara Cem TV izle bölümünden profesyonel biçimde ulaşabilir, mükemmel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Keyifli ve kullanışlı bir yapıyla birlikte, ihtiyaçlarınızı sorunsuzca giderin.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Dini Kanallar
Etiketler
cem tv canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam