Öne çıkan

CNN Türk

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
47,270 İzlenme

CNN Türk

ABD’li CNN şirketi ile birlikte, Doğan Grubunun da ortaklığıyla birlikte kurulan CNN Türk kanalı, 11 Ekim 1999 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 28 Mart 2013 tarihinde HD yayına geçen kanal, ‘’İlk bilen siz olun’’ sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. Doğan Medya Grubuna ait olan Eko TV’nin karasal yayın frekansının yerine kurulan kanal, 2008 yılında Formula 1’in yayın haklarını alarak, yükselişine devam etmiştir. Haber kanalı olarak karşımıza çıkan CNN Türk, Kablo TV, Tivibu, D-Smart, Türksat 4A ve Digiturk gibi platformların yanı sıra; CNN Türk canlı izle alanıyla da sitemizden de izlenebilmektedir. Türkiye’den ve dünyadan farklı haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için takip edebileceğiniz CNN Türk, birçok farklı ve ünlü tartışma programına da sahiptir.

CNN Türk bünyesinde yayın yapan en popüler programlardan olan 5N1K, Oradaydım ve Bir Yudum İnsan gibi programların belli bir fan kitlesi olduğu gibi; Akıl Çemberi, Şeffaf Oda, Hızlı Karar, Para Dedektifi, 10’dan Sonra ve Parametre gibi farklı yapıdaki programlarla da ön plana çıkmaktadır. Özellikle Şeffaf Oda adlı programda ünlü sanatçıların canlı performanslarını dinleme fırsatına erişmeniz mümkündür. CNN Türk yayın akışı kaliteli bir yapıyla ve izleyicileri sıkmayacak şekilde tasarlandığı gibi; kaliteli bir hizmet sunmaktadır. HD yayınları ve kesintisiz haber programlarıyla birlikte, dünyaya ve Türkiye’ye hakimiyetinizi tam olarak sağlamanıza imkan tanımaktadır.

Evde bazı zamanlarda TV dizileriyle çakışan programları izlemek istediğiniz zamanlarda bilgisayarınızı kullanarak, sitemizde yer alan CNN Türk izle alanından sorunsuz biçimde kanal imkanlarına ve yayınlarına ulaşabilirsiniz. Profesyonel sitemiz ve sağlam alt yapımız sayesinde, kesintisiz, donmadan ve HD yayınlara problemsiz biçimde ulaşmanız mümkündür. En iyi yayınları seyretmek ve CNN Türk kanalından uzak kalmamak için tercih edebilirsiniz. 

Kategori
Canlı TV Haber Kanalları
Etiketler
cnn türk, cnn türk canlı, cnn türk canlı yayın, cnn türk hd, cnn türk canlı izle, cnn türk izle, cnn türk hd izle, cnn türk canlı yayın izle

Yorum Yazın

Yorumlar

 • hasan aslan
  Ekleme Zamanı

  yayin kesiliyor

 • hasan aslan
  Ekleme Zamanı

  cnturku vermeniz super olmus

 • osman Yasaklandı
  Ekleme Zamanı

  hic birkanali Canlı olarak syredemiyoum en?

 • Ali Akbaba
  Ekleme Zamanı

  CNN'Yi, Cánlı, ollarak cep tlf. İzliyemiyorum. Acaba. Niye.?

Reklam