FB TV

FB TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
8,519 İzlenme

FB TV
İsminden de kolaylıkla anlaşılabileceği üzere, FB TV Fenerbahçe’ye yönelik olarak kurulmuş olan bir şirketler grubunun yayın kanalıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi Web sitesi olarak belirlenmiş olmanın yanı sıra, aktif olarak canlı maç yayını hizmeti de vermektedir. Pek çok Fenerbahçe taraftarını ya da doğrudan Fenerbahçe’nin maçlarını izlemek isteyen kişilerin bağlanabileceği bir kanal olarak dikkat çeker.
Fenerbahçe TV canlı izle seçeneği ile pek çok kişi bu yayınlardan her spor dalının maçlarını izleyebilmektedir. İnternet üzerinden izleyebileceğiniz gibi, doğrudan çeşitli yayınlar aracılığı ile bu taraftar kanalını izlemeniz de mümkündür. Fenerbahçe TV’nin ağırlık gösterdiği alanlar futbol ve basketbol iken, bunun dışında birçok spor dalını da kanal aracılığı ile takip etmeniz mümkün olacaktır.
Fenerbahçe TV yayın akışını merak edenler için, doğrudan bir yayın akışı bulunmamakla birlikte, maç tarihlerine göre canlı yayın ya da bant yayınları verilmektedir. Fenerbahçe TV normal yayın akışına 2004 yılında başlamıştır. Bu tarihten itibaren de Fenerbahçe taraftarlarına aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Siz de internet sitesi aracılığı ile çok kolay bir şekilde oturduğunuz yerden maçları takip edebilirsiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Spor Kanalları
Etiketler
fb tv canlı izle, fb tv izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam