Öne çıkan

Habertürk

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
21,748 İzlenme

Habertürk TV

’Haber Denince Habertürk’’ sloganıyla yayın hayatını sürdüren Habertürk TV, 23 Mart 2001 yılında Ufuk Güldemir tarafından kurulmuştur. Ulusal haber yayınları yapan ve bu konuda uzmanlaşan Habertürk, kurucusu Ufuk Güldemir’in yaşamını yitirmesi sonucunda, Ciner Medya Grubu tarafından satın alınmıştır. 2007 yılından beri Ciner Medya Grubu bünyesinde yayınlarına devam eden kanal, Türkiye, Azerbaycan ve KKTC’den de izlenmektedir. Ciner Medya Grubunun satın alımından sonra; 27 Ekim 2008 tarihinde Kanal 1’in karasal yayın frekansı üzerinden yayınlarına devam etmeye başlayan Habertürk TV, bu sayede tüm Türkiye’de karasal yayınlarını yapmaya başlamıştır. Habertürk TV, Digiturk, D-Smart, Türksat 4A, Kablo TV gibi platformların tamamından sorunsuzca izlenebilirken; sitemizde de Habertürk TV canlı izle bölümünden HD yayınlar sunmaktadır.

Habertürk TV’de, günün her saatine özel programlar yayınlanmaktadır. Bu sayede, oldukça düzenli bir Habertürk TV yayın akışı ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. Gündüz programları arasında, Gün Başlıyor, Bakış, Spor Bülteni, Ajans 17 yer alırken; akşam programlarında, Akılda Kalan, Teke Tek, Öteki Gündem, Türkiye’nin Nabzı ve Haber Sahası programları bulunuyor. Bunun yanı sıra; hafta sonları yayınlanan programları ise; Burası Haftasonu, HT Sağlık, Teknolojik, İyi Haberler, Airport ve Emeğin Öyküsü programları yer almaktadır. Tüm bu programlara HD kalitesinde ulaşmak ve mükemmel bir seyir keyfine ulaşmak için, sitemizde yer alan Habertürk izle bölümünü sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz.

Alt yapı sağlamlığı ve kullanım fırsatları ve rahatlığıyla ön plana çıkan sitemizde, Türkiye’nin en iyi haber kanallarından olan Habertürk TV ‘e ulaşabilir, rahatlıkla haberlere ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızı TV’e çevirmek ve her zaman istediğiniz kanallara ulaşabilmenizi sağlayan sitemizde, Habertürk TV yayın akışını problemsiz biçimde takip etme fırsatına da ulaşabilirsiniz. Hemen izlemeye başlayın, haberdar olun. 

Kategori
Canlı TV Haber Kanalları
Etiketler
habertürk, habertürk canlı, habertürk izle, habertürk canlı yayın, haber türk canlı izle, habertürk hd izle, canlı yayın habertürk, haberleri izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam