Halk TV
Öne çıkan

Halk TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
16,524 İzlenme

Halk TV
Halk TV sene 2010’da CHP’li milletvekili Deniz Baykal’ın verdiği büyük çaba sonucunda kurulmuş bir yayın organıdır. Televizyon kanalının yanında bir de radyo kanalına sahip Halk TV yayın akışını siz de web sitemiz ayrıcalığı ile öğrenebilirsiniz. Halk TV’nin günlük yayın programı sayesinde televizyon kanalının hangi konularda hangi programları yayınlayacağını görebilirsiniz. Halk TV özellikle de yaptığı tarafsız haber programları ile çok tanınmış ve geniş bir kitle tarafından her akşam izlenmeye başlanmıştır. Tarafsız ve doğru haber mottosu ile insanlara hizmet veren Halk TV canlı izlemek için sitemizden faydalanabilirsiniz. Üstelik Halk TV’yi H kalite farkıyla ve donmadan seyretmeniz de mümkün.
Her saat başı gündemde yer alan haberleri öğrenebileceğiniz Halk TV’nin geçen yıl ki kullandığı yayın politikası şu konuları barındırıyordu: Analiz, Ekonomi Politik, Empati, Ekonomi Gündemi, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Sol Şerit, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Zamanın Ruhu. D-Smart, Digitürk, Filbox, Türksat 3A üzerinden naklen izlenme özelliğine sahip olan Halk TV belirli bir süre sonra Tivibu ve Türkcell TV üzerinden de sevenlerine hizmet vermeye ve insanları bu kanal aracılığıyla bilgilendirmeye başlamıştır.
Halk TV izleme için aslında elinizde birden fazla yol var ve alternatifleriniz mevcut. Halk TV genel olarak yaptığı siyasi ve ekonomik bazlı programlar ile öne çıkan ve tamamen tarafsız yayın ilkesine sahip bir televizyon kanalıdır. Dizi, Talk Show gibi kategorilerde aradığınızı bulamayabilirsiniz ancak eğer amacınız gündeme dair konuları en doğru şekilde öğrenmek ve günün nabzını tutmak ise ilk adresiniz Halk TV olmalıdır. Gündeme dair konuları en tarafsız ve en doğru şekilde öğrenebileceğiniz tek kanal: Halk TV.

 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
halk tv izle, halk tv canlı

Yorum Yazın

Yorumlar

  • muharrem baba Yasaklandı
    Ekleme Zamanı

    bizimkiler yurt disinda propakanda yapabilirse bizde almanyada yasayan türkler gelip taksimde miting yapsak ne olur
    türkiyede 4 milyon suriyeli var esatda gelip gaziantepte konusma hakkina sahip degilmidir.

Reklam