Kanal 24
Öne çıkan

Kanal 24

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
23,605 İzlenme

24 TV

Ethem Sancak tarafından kurulan ve günümüzde Esmedya grubu tarafından yayınlarına devam ettirilen 24 TV, ilk olarak Uzan Grubu tarafından kurulan Max Haber adıyla ön plana çıkmış olsa da; Star Haber 24 olarak yayın hayatına başlamıştır. 24 Ocak 2007 tarihinde test, 24 Şubat 2007 tarihinde ise; normal yayınlarına başlayan 24 TV, 2016 yılında Star Medya Grubundan Esmedya Grubuna geçmiştir. ‘’Doğrusunu Öğrenin’’ sloganıyla yayınlarına devam eden kanalda, farklı haber programları ve incelemelere ulaşabilirsiniz. Kaliteli habercilik anlayışı taşıyan ve her zaman izleyicilere doğru haber vermeyi planlayan 24 TV, Türksat 4A, Tivibu, D-Smart, Digiturk gibi platformlarda izlenebildiği gibi; sitemizde 24 TV izle bölümünde aktif olarak yayınlarına devam etmektedir. Kaliteli ve etkili haberciliğe ulaşmanın en iyi yollarından birisi, 24 TV kanalı izlemek olabilir.

Birbirinden farklı programlara ve kaliteli haber bültenlerine ev sahipliği yapan 24 TV, Bu Ülke, An ve Zaman, Gece Raporu, Moderatör Gün Ortası, 24 e, Analiz Sentez, 24 Spor Gecesi, Kırmızı Halı, Sağlık Mutfakta gibi programlarıyla ön plana çıkarak, 24 TV yayın akışının belirlenmesini sağlamaktadır. Farklı konulara farklı bakış açılarıyla değinen, her zaman kaliteli ve etkili çözümlere ulaşabilmenizi sağlayan ve istediğiniz haberlere sorunsuzca ulaşmanıza fırsat sunan 24 TV, keyifli bir haber sunumu gerçekleştirmektedir.

İnternet üzerinden TV izlemek isteyenlere en iyi zamanları sunan sitemizde, 24 TV canlı izle bölümünden aktif olarak HD yayınlara ve eş zamanlı yayınlara ulaşabilir, haber almak için 24 TV’i seçebilirsiniz. Birbirinden farklı programlara eş zamanlı ulaşmak ve ihtiyacınız olan haberlere sorunsuzca erişmek için seçeceğiniz sitemizde, 24 TV izlemenin farkına rahatlıkla varabilirsiniz. Kaliteli yayınlar ve her zaman en iyi imkanlara erişmek için, hemen sitemizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Haber Kanalları
Etiketler
kanal 24 canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam