Kanal 7
Öne çıkan

Kanal 7

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
92,783 İzlenme

Kanal 7

Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde yayın hayatına başlayan ve günümüze kadar aynı şirket bünyesinde kalan Kanal 7, 27 Temmuz 1994 yılında normal yayınlarına başlamıştır. 18 Eylül 2014 yılında HD yayınlarıyla yayın hayatına devam edene kanalın sloganı ise; ‘’Hayatın Tüm Renkleri Kanal 7’de’’ dir. Zahid Akman’ın Genel Yayın Yönetmenliğini yürüttüğü Kanal 7, duygusal dizileri ve genelde haber bültenleriyle ön plana çıkmaktadır. Tarafsız ve kendi halinde bir kanal olarak tabir edilebilecek olan Kanal 7 yayın akışı, dizilerden ve haber programlarından oluşmaktadır. Toplam 3 adet logo değiştiren ve son logosunu 14 Eylül 2002 tarihinden beri kullanan Kanal 7, kaliteli bir yayıncılık örneği oluşturmaktadır.

Elif, Bir Garip Aşk, Deli Divane, Hz. Ömer, İki Yabancı, Hz. Yusuf, Sensiz Olmaz ve Benimsin gibi dizileriyle ön plana çıkan kanaldaki dizilerin yarısı dini içeriklerle sunulurken; diğer yarısı da Hint dizilerinden oluşmaktadır. Hint dizi seveler için oldukça keyifli bir yapıya sahip olan Kanal 7 izle bölümümüzden, sürekli bu dizileri takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra; Mahmut Tuncer Show, Söz ve Müzik gibi eğlence, Ömer Döngeloğlu ile Önde Gidenler ve Cuma Sohbetleri gibi dini, Başkent Kulisi gibi siyasi ve gündem konularını işleyen programlara da ev sahipliği etmektedir.

Sitemizde ise; Kanal 7 canlı izle bölümünden ulaşabileceğiniz Kanal 7 TV kanalında yer alan tüm yayınlara eş zamanlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve etkili bir hizmet sunan sitemizde, istediğiniz her zaman ücretsiz ve HD kalitesinde TV izlemenin farkını yaşayabileceğiniz gibi; Kanal 7 yayın akışı hakkında da bilgi sahibi olmanız oldukça kolaydır. Kaliteli yayınları, etkili haber programları ve değişik tarzdaki dizileriyle ön plana çıkan Kanal 7, kesintisiz yayınlarıyla sizleri bekliyor. 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
kanal 7, kanal 7 izle, kanal 7 canlı, kanal 7 canlı izle, kanal 7 canlı yayın, kanal 7 canlı yayın izle, kanal 7 hd izle, canlı kanal 7

Yorum Yazın

Yorumlar

  • gozde
    Ekleme Zamanı

    super kanal keske zor sevda final yapmasaydi

  • MURAT
    Ekleme Zamanı

    tebrikler cok güzel kanallar cok net

Reklam