Kanal Urfa
Öne çıkan

Kanal Urfa

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
67,061 İzlenme

Kanal Urfa
Şanlıurfa’nın ilk ve tek uydu kanalı olma özelliğini koruyan Kanal Urfa, son dakika haberlerle yerel halkın nabzını tutuyor. 2008 yılında yayın hayatına başlayan Kanal Urfa, Doğu halkının o renkli yüzünü en iyi şekilde izleyicilerine yansıtmayı başarıyor. Urfa’lı olmanın bir ayrıcalık olduğunu da belirgin bir şekilde hissettiren kanal, Urfa’nın sesi olmaya 9 yılı aşkın bir süredir devam ediyor. İbrahim Toru’nun kuruluşunu üstlendiği kanal, çıkarsız bir yol izleyerek bugünlere kadar ayakta kalmış televizyon kanallarındandır. Bütün olumsuz düşüncülere karşın varlığını bugünlere taşıyabilmiş olan Kanal Urfa canlı izleme özelliğiyle internet üzerinden de hizmet sağlamaktadır.
Yerel haberlerin yanı sıra Güneydoğu’ya ve GAP’a yönelik haberlerle de medyanın büyüyen sesi olmaktadır. Sanatla, yaşamı iç içe geçiren bir yayın anlaşına göz atmak için Kanal Urfa canlı izlemeyi unutmayın. Siyaset adamlarının hareketli dünyasını, ekonominin çalkantılı yüzünü ve eğitim sisteminin her gün değişen sistemini sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Kültür ve sanat programlarıyla biraz daha renkli bir seyir keyfi sürebilirsiniz. Kanal Urfa izlemek için web tv özelliğinden faydalanabilirsiniz. Mobil platformlar üzerinden de Kanal Urfa izlenebilmektedir.
En yeni spor müsabakalarını takip edebileceğiniz televizyon kanalı, takımınızı yakından takip etmenize olanak sağlamaktadır. Kanal Urfa yayın akışı web sitesinden erişmek pek mümkün olmasa da internet üzerinden değişen Kanal Urfa yayın akışlarına ulaşabilirsiniz. Genel olarak klip yayınlarıyla, yabancı dizilerle ve yerel dünyadan sesleri izleyicileriyle buluşturan kanal, spor haberleriyle güne devam ediyor. Maçın Ardından programıyla, maç yorumları spor severlerle buluşuyor. Çeşitli programların araya serpiştirildiği televizyon kanalının yayın akışı bazı günler veya saatlerde boş geçebilmektedir. Çizgi filmlerle çocukların renkli dünyasına seslenen kanal, onların dünyası için bir tutam mutluluğu da çok görmüyor.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
kanal urfa canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam