Öne çıkan

Kıbrıs Genç TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
97,922 İzlenme

Kıbrıs Genç TV
31 Mayıs 1997 yılında yayına giren bir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti televizyon kanalıdır. Kanalın sahibi Ertan Birinci’ e aittir. Gençleri kendine izleyici kitlesi olarak benimsemiş bir kanaldır. Her saat başında haberleri sunan bir kanaldır. Türkiye’de Türksat 3A D- Smart ve Kablo TV ile izlenilebilmektedir. Kıbrıs Genç TV yayın akışı çeşitli kültürleri içeren programlar ve bölgenin nabzına yönelik bilgileri Genç TV aracılığı ile izleyebilirsiniz. Kıbrıs’ın en büyük TV kanalı olarak belirlenmiştir. İnternet üzerinden yayını olduğu gibi Türksat uydusu üzerinden de kesintisiz bir şekilde yayın seyir edilebilmektedir.
Kıbrıs Genç TV yerel bir kanaldır. İçerikleri objektif ve tarafsız bir şekilde yapılmaktadır. İzleyici kitlesine önem veren ve kitleye hitap eden şekilde programları düzenlemektedir. Her yaştan izleyici kitlesine sahip ve oldukça popüler bir kanaldır. Kıbrıs’ın en ilk sıralar arasında yer almaktadır. Reytingleri ile zirvededir. İnternet üzerinden kesintisiz bir şekilde yayını izleyebilirsiniz. Kaliteli alt yapıya sahip ve günümüz teknolojisinden yararlanan bir kanaldır bilgisayar, tablet, telefon gibi internete girebileceğiniz ürünler ile kanalın orijinal sitesine girerek veya sitemiz üzerinden Kıbrıs Genç TV canlı izle seçeneğinden yayını seçerek kaliteli kesintisiz bir şekilde yayını izleyebilirsiniz.
Kıbrıs Genç TV saatlik olarak yaptığı haber bültenleri ile anlık ve saat içerisinde geçen olayları hızlı bir şekilde seyircisini bilgilendirmek ve hızlı bir şekilde seyircisinin bilgi sahibi olmasını sağlamak amaçları arasındadır. Profesyonel çalışan kadrosu ile alanında uzman kişiler tarafında yayın akışını düzenlemektedirler. Kıbrıs Genç TV İzle Sizde bu kaliteli yayını izlemek ve yayından haberdar olmak isterseniz internet üzerinden sitemiz üzerinden telefon tablet gibi bir cihaz ile her şekilde canlı yayını izleyebilirsiniz. Televizyondan daha kaliteli bir yayın izleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
kıbrıs genç tv canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam