Kral TV
Öne çıkan

Kral TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
21,310 İzlenme

Kral TV

Türkiye’nin ilk video müzik kanalı olan Kral TV; Cem Uzan tarafından, 16 Ağustos 1994 tarihinde kurulmuştur. 1995 yılında ilki düzenlenen ve günümüze kadar devam eden Video Müzik Ödülleri yarışmasıyla birlikte, Türkiye’deki müzik sektöründe bir ilke adım atmıştır. İlk olarak Teleon ile ortak yayınlar yapan, 1 Mart 2002 tarihinden itibaren Star 2 ve 16 Mart 2002’de ise; Star Max kanallarıyla ortak yayınlara devam eden Kral TV, bir süre sonra 24 saat yayınlarına devam etmiştir. 2004 yılında TMSF tarafından el koyulan kanal, 2005 yılında Çukurova Holding’e satıldı. 15 Haziran 2008 yılında ise, tekrar ihale düzenlenmesi sonucunda, TMSF tarafından 95 milyon dolara Doğuş Yayın Grubu bünyesine geçmiştir. 10 Ekim 2011 tarihinde kapanan, fakat 13 Kasım 2011 tarihinden tekrar açılan Kral TV, kesintisiz yayınlarına devam etmektedir. Türksat 4A, D-Smart, Digiturk ve Kablo TV üzerinden izlenebilen Kral TV, ayrıca sitemizden Kral TV canlı izle bölümüyle de kesintisiz yayınlarını sürdürmektedir.

Kral TV kanalında yer alan birçok program bulunmasıyla birlikte, her biri farklı kalitededir. Kral TV Haber, Kral En Yeniler, Mehmet’in Gezegeni, Altın Düetler, Kral TV 20 Dakika, Kral Türkiye Müzik Ödülleri Performansları, Kral TV – Benim Hikayem ve Kral Biyografi gibi farklı amaçlarda ve yayınlarda bulunan Kral TV yayın akışı sayesinde, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Daima kaliteli programlar ve programcılarla ön plana çıkan video müzik kanalı, Türkiye’nin en iyisi olmayı başarmaktadır.

Her kanalın HD yayınlarını sizlere sunmamız, mükemmel zamanlar geçirdiğiniz süreyi arttırmaktadır. Sitemizde, sizlerde Kral TV izle bölümünden erişeceğiniz Kral TV olanaklarıyla birlikte, günün her saatinde farklı video klipleri ve eşsiz zamanlarınızı yaşayabilirsiniz. En kaliteli yayınlar için, sitemizi tercih edebilirsiniz. 

Kategori
Canlı TV Müzik Kanalları Yerel Kanallar
Etiketler
kral tv, kral tv canlı izle, kral tv canlı yayın izle, kral tv izle, kral tv dinle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • Demir hazir
    Ekleme Zamanı

    Süper

Reklam