Lalegül TV
Öne çıkan

Lalegül TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
17,688 İzlenme

Lalegül TV
18 Eylül 2014 yılında TV yayın hayatına test yayınları ile başlayan Lalegül TV, dini odaklı yayınları yapmakta ve çoğunlukla Cübbeli Ahmet Hocanın konuşmalarıyla daha çok tartışma ve sohbet ağırlıklı olarak yayınlarına devam etmektedir. Lalegül TV yayın akışı olarak sloganlarında ‘’Gönül Bahçeniz’’ olarak sunum vermekte ve yayınlarında daha çok dini olgular ile çeşitlenme sağlamaktadır.
Lalegül TV canlı izlemek istediğiniz de bunu sitemiz üzerinden internet kullanımı ile çok daha aktif olarak yapabilir ve gündelik bilgilerin ve dini tasvirlerin önemlerini de farklı sunumları ile takip etmeniz söz konusu olabilmektedir. Lalegül TV’nin Genel yayın yönetmenliğini Gürsel Yıldız yapmakta ve Mehmet Kaya yönetim kurulu başkanlığına soyunmuştur. Kesintisiz bir yayın olarak takip edebileceğiniz Lalegül TV, dini programları ile sarsıcı konulara ve bilinen yanlışların üzerinde duran ayrıcalıklı bir kanal olarak hizmet vermektedir.
Lalegül TV izlemek için udu kanallarından ve D-smart ile digitürk kullanımı yapılabilmektedir. İnternetin gelişen yüzü ile daha aktif olarak bir kullanımı bulmak ve aranan hizmetleri ve sunumları da kanalın gücünden hissetmek mümkün olabilmektedir. Dini açıdan izleyici kitlesini memnun eden Lalegül TV ile sohbetlerin derinliği yeni oluşumların ve çözümlerin de bulunmasında oldukça faydalı bir kanal olarak yer almaktadır. Türk İslam tarihinin önemli bilgileri ve güncel olarak dinin geldiği noktaların çok daha net olarak anlaşıldığı bir konumda sizlerin memnun kalacağı bir yayın akışının da yer aldığını göreceksiniz.
Lalegül TV canlı izlemek adına sitemizin platformunda yer aldığını ve dini bilgileri almak ve güncel olarak haberleri ile daha net anlamak adına sunumların kalitesini de göreceksiniz ve istenen değerinin en nitelikli hallerini de bu kalite içinde daha net olarak göreceksiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
lalegül tv canlı yayın izle, lalegül tv

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam