Öne çıkan

MAVİ KARADENİZ TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
104,642 İzlenme

MAVİ KARADENİZ TV

Kanal 26 Ocak 2006 Perşembe günü yayına başlamıştır. Mavi karadeniz Radyo ve TV A.Ş şirketine aittir. Kanalın sahibi Fuat Kuştur. Yayında kullanılan dil Türkçedir. Genel yayın merkezi mega kent İstanbul ilindedir. Kanalın izlenebilir uydu yayınları Türksat 3A ve D- Smart 255 kanalındadır. Kanal Karadeniz Bölgesinin yayınlarını yapan yerel televizyon kanalıdır. Yayın akışının eğlence yayınları ve klip yayınları yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden Mavi Karadeniz TV izle seçeneğini kullanarak kesintisiz canlı yayına bağlanabilirsiniz. Kanal her saat başı dünyadan ve Türkiye’nin her bölgesinden anlık haber anlayışı ile birlikte haber vermektedir. Kanal 24 saat olarak kesintisiz canlı yayın sağlamaktadır. İzleyici sayısını gün geçtikçe arttıran başarı elde etmiş bir yerel kanaldır.
Kanalın güçlü bir ekibi bulunmaktadır. Kanalın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını; Davut Topatan, Genel Yayın Yönetmenliğini; Hüsamettin Uygur, Teknik Müdürlüğünü; Fatih Döngel, Hukuk Müşavirliğini ise AV. Halil İbrahim Türkyılmaz görevlenmiştir. Mavi Karadeniz TV yayın akışı yeni müzik çalışmalarına ve tanıtım yapıldığı bir programa yer verilmektedir. Yöre halkı ilk çıkan müziklerin ilk dinleyici olmaktadır. Ekip olarak çalışan başarılı bir sonuç elde edildiği takdir de yapılan albümleri izleyicisine ilk dinleyici olma fırsatını sunarak yayında paylaşıyor. Kanalda yöresel olan fıkralara da yer vererek izleyicisinin eğlenceli zaman geçirmesi konusunda yardımcı olmaktadır.
Kanal kendi yöresine ait müzik kültürünü tanıtmaktadır. Tulum içerisinde oynanan horonlar, halk müziği özellikle imece şarkılara ve horon içerisinde söylenen şarkılara sunumuna göre halk tarafından oldukça büyük bir ilgiyi üzerine toplamaktadır. Laz folkloru da halk için ayrı yeri olan oyun türleri arasında yer almaktadır. Sizde bu yayını izlemek istiyorsanız sitemiz üzerinden Mavi Karadeniz TV canlı izle seçeneğine tıklayarak kaliteli kesintisiz bir şekilde canlı yayını izleyebilirsiniz.

 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
mavi karadeniz tv canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

 • ahmet kısa
  Ekleme Zamanı

  harikasiniz yüreginize ağziniza sağlik

 • Türk2EGNDY
  Ekleme Zamanı

  Yuhhhh bin kere yuz bin kere yuhhh
  Ulke yasda iken calip oynayip dans ediyorsunuz alayiniz orospu cocugusunuz lanet olsun dize serefsiz kisiliksiz ermeni dölleri

 • Beşir Çelebi GÜNGÖR
  Ekleme Zamanı

  Hayirli yayin

Reklam