Meltem TV
Öne çıkan

Meltem TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
12,874 İzlenme

Meltem TV

Türkiye’nin ilk kültür kanalı olma özelliğine sahip olan Meltem TV, 25 Aralık 1994 tarihinde kurulmuştur. İlk olarak Mesaj TV logosuyla yayın hayatına başlayan ve o dönem; İstanbul, Trabzon, İzmir ve Bursa’da karasal yayınlarına devam eden kanal, 25 Aralık 1994 tarihinde İstanbul merkezli kanallardan birisi olmuş ve Türkiye çapında ulusal yayınlarını yapmaya başlamıştır. ‘’Ailenizin Televizyonu’’ sloganıyla başladığı yayıncılık hayatında, Avrupa ve Ortadoğu’da da yayınlarını sürdürmektedir. Meltem Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. bünyesinde yayınlarına devam eden Meltem TV izlemek için, Türksat 4A ve D-Smart’ın yanı sıra; sitemizi de kullanabilirsiniz. HD yayınları, farklı kültürel programları ve dizileriyle ön plana çıkan Meltem TV’nin sahibi Prof. Dr. Haydar Baş’tır.

Kore Dizileri, Bollywood Dizileri, Yabancı Sinema Filmleri, Türk Sinemasından örnekler ve Belgesel yayınları yaparak insanlara farklı kültürel değerleri bir arada yaşama fırsatı sunan Meltem TV yayın akışı oldukça eğlenceli ve keyifli yayınlara ev sahipliği yapmaktadır. Hayatım Spor, Seyyah, Prof. Dr. Haydar Baş’ın Haftanın Sohbeti gibi farklı programlara ulaşabileceğiniz gibi; Avusturya Bundesliga ve İskoçya Premiership maçlarının yayın hakları da Meltem TV’e aittir. Meltem TV canlı izlemek için bilgisayarınızı kullanabilir ve sitemizden sorunsuz HD yayınlarına ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yayıncılık anlayışı, farklı diziler ve filmlerle birlikte; spor ve tartışma programlarının da ön plana çıktığı Meltem TV, en iyi canlı yayın sitesi olan sitemizde de sizlere hizmet sunmaktadır. İstediğiniz zaman en iyi şekilde, donmadan ve HD kalitesinden kesinlikle ödün vermeden sunumlar gerçekleştiren sitemizle birlikte, Meltem TV canlı izle olanaklarından sorunsuzca yararlanmanız sağlanmaktadır. Kaliteli ve etkili çözümlere ulaşabileceğiniz, hiçbir zaman problem yaşamayacağınız yapımızla birlikte, sizlerde kaliteli TV izleme keyfine erişebilirsiniz. Her istediğinizde ulaşın, keyifle TV izleyin.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
meltem tv canlı izle, meltem tv izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam