Minika Go

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
4,885 İzlenme

MinikaGo

MinikaGO; Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde 28 Ocak 2011 tarihinde Minika olarak yayınlarına başlayan ve 20 Ocak 2012 tarihinde ismi MinikaGO olmasının yanı sıra; logo, jenerik ve grafik konularındaki köklü değişimlerle son halini almıştır. İlk başlarda ATV çocuk ismiyle açılması düşünülen ancak daha sonra bu fikirden vazgeçilen kanal, gün boyu çocuklar için farklı ve eğitici programlar ve güzel çizgi filmler sunmaktadır. ‘’Minika: Eğlencenin Gücü Adına!’’ sloganıyla yayınlarına devam ederken; Türksat 4A, D-Smart, Digiturk, Tivibu ve Turkcell TV+ gibi platformlarda izlenme fırsatı da sunmaktadır. Aynı zamanda internet sitemiz üzerinden profesyonel HD yayınlarıyla birlikte MinikaGO canlı izleme imkanlarına ulaşabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve eğitici programlarıyla ön plana çıkan MinikaGO, Türkiye, Azerbaycan ve KKTC’de yayınlar yapmaktadır.

Eğitici programlar ve çizgi filmlerinden olan Altın Öğütler, Arthur, Arizooka, Ayşegül, Baykuş, Benim Köpeğim, Ben ve Robotum, Beyblade, Küçük Prens ve Nasıl Yapılır gibi sayısız yapıma ulaşabilirsiniz. MinikaGO yayın akışı, çocukları asla sıkmayan ve her zaman keyifli zamanlara ulaşmanızı sağlayan profesyonel biçimde hazırlanmaktadır. Günün 24 saati kesintisiz olarak eğitici ve eğlendirici programlar, çizi film ve çizgi dizilerle karşınıza çıkan kanalda, çocuklarınızın güvenle vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Eğer TV’de kendi dizilerinizi izlemek isterseniz; çocuklarınız için, web yayınlarıyla MinikaGO izlemelerine müsaade etmeniz de mümkündür.

Her zaman kaliteli alt yapı ve kullanışlı fırsatlarıyla ön plana çıkan sitemizde yer alan MinikaGO izle alanından giriş yaparak, istediğiniz gibi HD kalitesinde yayınlara ulaşabilirsiniz. Profesyonel sunumlar ve sorunsuz yayın akışlarıyla sizlere fırsatlar tanıyan sitemizde, kesintisiz MinikaGO yayınları sizleri beklemektedir. Keyifle izleyecek, çocuklarınızın mutluluklarının artmasını sağlayacağınız ve eğlenceli anlara ortak olmalarına imkan tanıyacağınız sitemizle birlikte, her zaman eğlenceli vakitler sizi bekliyor. 

Kategori
Canlı TV Çocuk Kanalları
Etiketler
minika go, minika go canlı, minika go canlı yayın, minika go canlı izle, minikago canlı yayın izle, minika go hd

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam