NTV Spor
Öne çıkan

NTV Spor

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
23,777 İzlenme

NTV Spor

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın hayatına başlayan NTV Spor, 17 Mart 2008 tarihinde ilk yayınına başlamıştır. Açılışının hemen ardından, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde bulunan NBA maçlarının yayınlanmasıyla ciddi bir izleyici kesimine hitap etmeyi başaran kanalın sloganı; ‘’Türkiye’nin Spor Kanalı’’ olarak belirlendi. Birçok farklı müsabakaya ve kaliteli yayınlara ev sahipliği yapan NTV Spor, 2010 yılında Kral TV’e ait olan karasal yayın frekansı üzerinden yayınlarını sürdürmeye başlamasıyla birlikte, izlenme sayısını gün geçtikçe arttırmıştır. 23 Temmuz 2012 tarihinde normal yayından çıkarak, HD yayınlarına başlayan NTV Spor izlemek için; Türksat 4A, Tivibu, D-Smart, Digiturk gibi platformların tamamı kullanılabilirken; tüm Türkiye’de karasal yayınlarla da ulaşmak mümkündür.

Belçika Ligi maçları, B Planı, %100 Futbol, Futbol Aktüel, 14/16, Spor Gecesi, Yedi Gün Spor ve 90+ gibi çok izlenen yayınları ve programları bulunan NTV Spor yayın akışı, sorun yaşatmadan HD kalitesinde ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Oldukça geniş bir ekibe ve farklı yapıdaki programlarıyla Türkiye’nin en iyileri arasına girmeyi başaran NTV Spor, sitemizde de 24 saat kesintisiz yayınlar yapmaktadır. İstediğiniz her an problemsiz bir şekilde ulaşabilirliği yüksek olan bu kanalda sporla ilgili her şeyi takip edebilirsiniz. Spor konusunda kaliteli yaptırımlar ve yayınlara ev sahipliği yapmasıyla bilinen NTV Spor canlı izleme için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise; sitemiz üzerinden online olarak canlı yayınlara katılabilmenizdir.

Türkiye’nin en büyük web yayınları yapan site olmasıyla ön plana çıkan sitemizde, NTV Spor canlı izle sayfasından kesintisiz olarak fırsatları değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Her zaman sizlere kaliteli zamanlar ve kullanışlı bir yapı sunan sitemizde, keyifli anlara ortak olun. En iyi fırsatları değerlendirmek için gerekli olan yapıyı ve eşsiz tasarım sizleri bekliyor.

 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Spor Kanalları
Etiketler
ntv spor, ntv spor canlı, ntv spor canlı yayın, ntv spor hd, ntv spor canlı yayın izle, ntv spor izle, canlı yayın ntv spor, ntv spor maç izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • metın
    Ekleme Zamanı

    kanal sayısı yerlı ve yabancı eklenmelı

Reklam