NTV
Öne çıkan

NTV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
31,597 İzlenme

NTV

Türkiye’nin ilk haber kanalı olan NTV, kuruluşuyla birlikte, tematik kanal geleneğini de ülkemize getirmiştir. 1 Kasım 1996 tarihinde test, 8 Kasım 1996 tarihinde ise; normal yayınlarına başlayan NTV, Nergis Holding bünyesinde, Cavit Çağlar tarafından kurulmuştur. 1999 yılında Doğuş Yayın Grubu tarafından satın alınan kanal, Türkiye’den ve dünyadan her türlü habere ve haber programına ulaşmanızı sağlayan, ulusal yayınlar yapan kanaldır. ‘’Türkiye’nin Haber Kanalı’’ sloganıyla yayınlarına devam eden NTV izlemek için, Türksat 4A, Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Filbox, Tivibu ve Turkcell TV+ yanı sıra, sitemizi de kullanabilirsiniz. 17 Ocak 2016 tarihinde HD yayınlarına başlayan NTV, her konuda habere ulaşmanızın en hızlı yolu olduğu gibi, yalnızca haber kanalı olması sayesinde, bu konuda profesyonelleşmiş kanalların başında gelmektedir.

Habere dair aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz NTV, kurulduğu yıldan itibaren; farklı kuruluşlar tarafından 700’den fazla ödüle layık görülmüştür. Gece Gündüz, Doğrudan Siyaset, Tam Zamanı, Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat, Basın Odası ve Tekno Hayat gibi haber ve eğlence programlarına yer verilen NTV yayın akışı sayesinde, her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Dünyanın farklı haber kuruluşlarıyla anlaşmalı çalışan ve her zaman hızlı yayıncılık anlayışını benimseyen NTV, sitemizden de sorunsuzca izlenmektedir. Profesyonel yapısı ve kaliteli alt yapısıyla sitemizde NTV canlı izlemenin rahatlığını yaşayabileceğiniz gibi; asla sorun yaşamazsınız.

Kullanışlı bir yapıya sahip olan sitemizde, NTV’nin tüm yayınlarına kanalla eş zamanlı olarak erişebilir, istediğiniz gibi keyifli yapıya ortak olabilirsiniz. Sağlam bir alt yapıyla sizlere TV keyfini sunan sitemizde yer alan NTV canlı izle bölümü sayesinde, istediğiniz tüm programlara ve haberlere en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. En kaliteli yapısı ve mükemmel fırsatlarıyla birlikte, sitemizden istediğiniz zaman TV fırsatlarına ulaşabilirsiniz. 

Kategori
Canlı TV Haber Kanalları Yabancı Kanallar
Etiketler
ntv, ntv canlı, ntv izle, ntv hd izle, canlı ntv yayın, ntv canlı yayın izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • sa
    Ekleme Zamanı

    jehfosdhjfhfHFOHFOUAFHOUFHAHWoAHF

Reklam