Planet Pembe
Öne çıkan

Planet Pembe

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
22,694 İzlenme

Planet Pembe
Planet Pembe kanalı yayın hayatına 2010 yılında başlamıştır. Günün tamamında pembe dizi yayını yapan bir kanaldır. Planet Pembe Yayın akışını çeşitli pembe dizileri yayınlayarak sürekli güncel tutmaya gayret göstermekteler. Planet Pembe kanalının yayın alanı ise Türkiye, Azerbaycan ve KKTC ‘yi kapsamaktadır. Kanal kuruluşundan 2016 senesine kadar Satış Ofisi Medya şirketi bünyesinde yayın hayatına devam etmiştir. Daha sonra Sony Pictures Entertainment şirketi kanalın hisselerinin büyük bölümünü almıştır. Kuruluş olarak Japonya’da kurulan şirketi yaptığı açıklamalarda Türkiye pazarında büyük yatırımlar yapmak istediklerini belirtmişlerdir.
Planet Pembe izlemek isteyenler Türksat 3A, D-smart 98.kanal, Turkcell TV+ 94.kanal ve kablo tv yayını olarak da 256.kanalda bu kanalı bulabilirler. Kanalın sloganı ise ‘’Bu gezegende hayat var!’’ şeklindedir. Planet Pembe kanalının kardeş kanalları ise Planet Çocuk, Planet Türk ve Planet Mutfak’dır. Genel merkezi İstanbul’da olan pembe dizi meraklılarına yönelik yayınlarıyla Türk televizyon hayatına devam etmektedir. İnternet sitemiz Planet Pembe canlı izle seçeneği ile pembe dizi severlere güzel bir fırsat sunuyor. Yayın Akışı sürekli güncel ve çeşitli ülkelerden alınan pembe dizilerle zenginleşmektedir.
Kanalın hisselerinin yeni sahibi olan Sony Pictures şirketi her fırsatta Türkiye pazarına yaptıkları yatırımların giderek artacağını ve bu pazarda yer almaktan mutlu olduklarını dile getiriyor. Toplumumuzun isteklerini göz önünde bulundurduğumuz zaman pembe dizileri Türk televizyon tarihinin ilk zamanlarından beri ilgiyle takip ediyoruz. Planet Türk izle seçeneği ile unutulmaya yüz tutmuş bizi ekran başına kilitleyen yapımlar ayağımıza geliyor. Planet Türk yayın akışı her fırsatta bizi bu ilgi çekici şölene davet ediyor. Bu şölende yerinizi almak için siz değerli pembe dizi severleri Planet Türk izlemeye davet ediyoruz. Hisselerin yeni sahibi şirketin yaptığı yatırımlarla Planet Türk isimli kanalın giderek ses getireceğine inanıyoruz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Sinema Kanalları
Etiketler
planet pembe canlı izle, planet pembe izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam