TV 8 HD

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
371,138 İzlenme

2013 Senesinden sonra Acun Ilıcalı tarafından alınan TV8 böylelikle yeni bir çehreye kavuşmuştur. Daha öncesinde 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu yönetiminde olan TV8,  Merkez stüdyosu Sarıyer ilçesinde bulunan TV8 en son NBA yayınlarını alarak kariyerinde büyük doruklara çıkmıştır. İnternet aracılığıyla TV8 izle seçeneği kendi web sitelerinde bulunmaktadır. Haber programları olarak yayıncılık hayatına başlayan TV8 daha sonraları tamamen yenilenmiş ve haber kategorileri kaldırılmıştır.  İçeriğini genellikle eğlenceli programlara ayıran TV8 yayın anlayışını bu mantalite ile devam ettirmektedir. Acun Medya Grubu TV8 Kanalında büyük değişiklikler sağlayıp öncelikle logosunu daha modern bir şekle getirdi. Değişiklikler sadece logosunda kalmayıp TV8 içerik olarak da formatını tamamen yeniledi. TV 8 kanalını HD kalittede kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
tv8, tv 8, tv 8 canlı izle, tv8 canlı, tv 8 canlı, tv8 canlı izle, tv 8 hd izle, tv8 hd izle, tv8 canlı yayın, tv8 canlı yayın izle, canlı yayın tv8

Yorum Yazın

Yorumlar

 • GUNER
  Ekleme Zamanı

  birsen 1890

 • [email protected]
  Ekleme Zamanı

  Merhaba İkizler Burcu Aşk Hayatı Ve İş Hayatı

 • salih
  Ekleme Zamanı

  galeye bir sutdahil yok ,aldiginiz her kurus haramolsun

 • salih
  Ekleme Zamanı

  bu takimla tuvalete bile gidilmez

 • Tuncer
  Ekleme Zamanı

  karedeşim ilk yarı defans oynayın uzun pasalar la oynayın ikinci yarı saha ya dağılırsınız ..bu kadar karşınız da kiler ..

 • hamza daral
  Ekleme Zamanı

  yunus a kalmışsa çok bekleriz

Reklam