Star TV
Öne çıkan

Star TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
387,421 İzlenme

Star TV

Türkiye’de yayın hayatına başlayan ilk özel kanal olma özelliğiyle bilinen Star TV, 1 Mart 1989 yılında Cem Uzan ve Ahmet Özal tarafından kurulmuştur. İlk olarak Magic Box yayınıyla başlayan, 7 Mayıs 1990 yılında test ve 4 Ağustos 1990 yılında ise; normal yayına başlayan kanal, Özal Holding bünyesi altındaydı. Daha sonra sırasıyla; Star Medya Grubu, TMSF, Doğan Holding ve son olarak Doğuş Holding bünyesi altına girmiştir ve günümüzde de Doğuş Holding bünyesinde hizmet vermektedir. ‘’Starsan Star’dasın’’ sloganıyla 2014 yılından beri yayın hayatına devam eden Star TV yayın akışı olarak düzenli ve kaliteli bir yol izlemektedir. Digiturk, D-Smart, Türksat 4A e Tivibu gibi platformların yanı sıra; sitemizdeki Star TV izle bölümünden de kesintisiz olarak HD kalitesinde izlemeye başlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı diziler ve kaliteli programlara ev sahipliği yapan Star TV’de, Yıldızlar Şahidim, İçimdeki Fırtına, İstanbullu Gelin, Anne, Cesur ve Güzel, Hayat Bazen Tatlıdır, Kiralık Sevda gibi kaliteli dizlere ulaşabilir; Duymayan Kalmasın, Zuhal Topal’la, Bir Hülya Avşar Sohbeti, Bugün gibi programlarla da en iyi vakitleri geçirebilirsiniz. Star TV canlı izle imkanlarıyla ev halkını rahatsız etmeden, internet üzerinden kaliteli şekilde kanala ulaşabileceğiniz gibi; her zaman HD kalitenin keyfini de çıkartabilirsiniz.

Sitemizde yer alan Star TV izle alanıyla giriş yaparak, TV ile eş zamanlı yayınlara sorunsuz şekilde ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz günlük TV izleme alışkanlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda sizleri eğlendirecek programlar, diziler ve en kaliteli Ana Haber Bültenleri fırsatlarına da erişebilirsiniz. En eski özel kanal olmasının etkileriyle birlikte düzenli yapısı Star TV yayın akışı sırasında da gözlemlenmektedir. En fazla izlenen kanallardan olan Star TV, ücretsiz ve kaliteli yayınlarıyla sitemizde sizlerle buluşuyor. 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
star tv, star tv canlı, star tv izle, star tv yayın akışı, star tv canlı yayın, star tv canlı izle, star tv canlı yayın izle, star tv hd izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • hasan yilmaz
    Ekleme Zamanı

    turk mali 1 numara

  • eda türk
    Ekleme Zamanı

    güzel

Reklam