TGRT EU
Öne çıkan

TGRT EU

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
116,337 İzlenme

TGRT EU
İhlas Holding bünyesinde olan Huzur Radyo TV A.Ş şirketine aittir. 17 Aralık 2004 tarihinde kurulmuş olup satış işlemi gerçekleştirilerek borsaya İhlas Holding tarafından sürülmüştür. Borsada satışı gerçekleştirilerek şirketin %56.5’i devredilmiştir. Kanalı satın alan Amerikalı medya grubu news Corporation’ın sahibi Rupert Keith Murdoch’dır. ABD’li şirket daha sonra hissedarlarıyla anlaşarak şirketin tamamını satın almıştır. Sitemiz üzerinden TGRT EU yayın akışı dünya üzerinden birçok bölge hakkında haber veren bir kanal olarak bilinmektedir.
Bu satış işleminde İhlas Yayın Holding A. S ortağı olan TGRT Haber TV şirketin içinde bulunan TGRT Haber ve Radyo kanalı olan TGRT FM Radyosunu da kapsamıştır.15 Nisan 2007 tarihinde FOX Türk adıyla yeni bir yayına geçmiştir. 1 Temmuz 2009 tarihinde ise FOX Türk yayından kaldırılıp aynı frekans üzerinden yeni adıyla TGRT EU olarak yapmaya başlamıştır. Logo ve format değişikliğine başvurup 22 Nisan 2014’te Avrupa’ya özgün bir şekilde TGRT döneminden kalan diziler ile yayın yapmaya başlamıştır. Ayrıca Posta gazetesi sadece TGRT EU’ya aittir. TGRT EU canlı izle bölümünden kaliteli kesintisiz yayın akışını izleyebilirsiniz.
TGRT EU Kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden ücretsiz yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden TGRT EU Canlı TV izle yazarak ulaşabilir ve canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Avrupa ülkelerinin çoğunda yayın yapmakta olup aynı anda hizmet sunmaktadır. TGRT Haber, TGRT Pazarlama, TGRT Belgesel, TGRT FM olarak dönüşümlü yayınları mevcuttur. Açılımı Türkiye Gazetesi Radyo Televizyonu’dur. Genel olarak yayınları Avrupa üzerindeki haberleri ülkemizde yayınlayarak ülkemizin Avrupa ülkelerinde neler yaşadığı ve neler olduğu hakkında bilgi vermektir. Bazı televizyon kanallarında olduğu gibi TGRT EU’da ülkemizde yer alan Avrupa kanallarından biridir. İnternete ulaştığınız noktada TGRT EU izleyebilirsiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
tgrt eu canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam