TRT Belgesel
Öne çıkan

TRT Belgesel

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
14,369 İzlenme

TRT Belgesel

TRT tarafından belgesel yayınları yapılması için 17 Ekim 2009 tarihinde TRT Turizm ve Belgesel adıyla kurulmuştur. Bu kanalla birlikte, devlet eliyle ulusal yayınlar yapan bir belgesel kanalına kavuşmuş olduk. Bununla birlikte, 6 Aralık 2014 tarihinde HD yayına geçmesiyle birlikte, 4 Nisan 2015 tarihinde yeni logosuna ve jenerik hazırlanmıştır. 2010 yılında TRT Belgesel adını alan ve içerdiği farklı belgesellerle insanlara hoş vakitler geçirmek için fırsatlar sunan kanal, kaliteli yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Belgesel konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan, farklı ve eğitici programlarla da eşsiz zamanlar yaşamanızı sağlayan TRT Belgesel canlı izlemek için, Türksat 4a, Hotbird 13E, Digiturk, D-Smart ve Kablo TV gibi alanları kullanabilirsiniz. Bunun yanında, her zaman internet yayıncılığıyla da sorunsuz yayın akışlarına erişebilirsiniz.

Farklı yapıdaki programları ve belgeselleriyle ön plana çıkan TRT Belgesel, Kış Hikayeleri, Şehrin Görünmeyen Yüzleri, İstanbul İçin Lale Vakti, Biz Dünyaya Sığındık, Psikopatoloji, Aile Olmak, Gerçek Cinayet Hikayeleri, Anadolu’nun Mirası, Zaman Makinası ve Başka Hayatlar gibi keyifli ve etkileyici yapımlara ulaşabilirsiniz. TRT Belgesel yayın akışı sayesinde ulaşacağınız mükemmel fırsatlarla birlikte, istediğiniz kaliteli yapımlara da kolaylıkla erişebilirsiniz. 24 saat kesintisiz inceleme programları ve belgesellerle karşınızda olan kanal, devlet desteğiyle birlikte, sorunsuz yayınlar sergilemektedir. Dilediğiniz her koşulda erişebileceğiniz en iyi belgesel yayınlarıyla birlikte, kaliteli fırsatlara erişmeniz kolaylaşmaktadır.

Sitemizde yer alan yüzlerce kanala sorunsuzca ulaşabileceğiniz gibi; TRT Belgesel izle alanından da sorunsuzca belgesel yayınlarına erişebilirsiniz. Profesyonel destek ve en iyi şekilde sunulan fırsatlarla birlikte, belgesel ihtiyacınızı doğru şekilde kullanabilirsiniz. En kaliteli programlara erişmenin en iyi imkanlarını sizlere sunan TRT Belgesel kanalına, sitemiz üzerinden kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Keyifli ve kesintisiz web TV keyfi sizleri bekliyor. 

Kategori
Canlı TV Belgesel Kanalları Yerel Kanallar
Etiketler
trt belgesel, trt belgesel izle, trt belgesel canlı izle, trt belgesel canlı yayın izle, trt belgesel hd izle

Yorum Yazın

Yorumlar

 • ENGIN
  Ekleme Zamanı

  TRT;BELGESELI SEVIYOR VE ABONESIYIM :

 • Ali Evler
  Ekleme Zamanı

  KAZAKİSTAN TÜRKİSTAN ŞEHRİNDEN SEYREDİYORUZ. TEŞEKKÜRLER.

 • CAN
  Ekleme Zamanı

  TRT BELGESELİ SEVİYORUZ

Reklam