TRT Çocuk

TRT Çocuk

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
8,948 İzlenme

TRT Çocuk

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu bünyesinde kurulan TRT Çocuk, çocuk temalı programları ve çizgi filmleriyle yayın yapmak için, 24 Ekim 2008 tarihinde test yayınlarına, 1 Kasım 2008 tarihinde ise; normal yayınlarına başlamıştır. 24 saat kesintisiz çocuk programları ve sevilen çocuk dizilerini içeren TRT Çocuk yayın akışı sayesinde, çocuklarınızın eğlenmesi ve her zaman kaliteli zaman geçirmesi mümkündür. Bunların yanı sıra; kanala özel olan yarışmalarda yer almaktadır. Farklı bir detay ise; TRT Çocuk logosu, yapılan oylama sonucunda belirlenmiştir. 1 Ocak 2017 yılında HD yayınlarına başlayan kanalı, Türksat 4A, Digiturk, D-Smart, Tivibu gibi platformlardan rahatlıkla izleyebileceğiniz gibi; sitemizden de rahatlıkla, HD kalitesinde izlemeye başlayabilirsiniz. Kaliteli ve etkili çözümler sonucunda, sizlere mükemmel yayınlar sunmaya devam etmekteyiz.

Birbirinden farklı yarışma programlarına sahip olan kanalda Tel Ali, Tilki, Mancınık, Yarışçı Ali gibi yarışmalar yer almaktadır. Haberin Olsun adındaki eğitim programı ve Gizemler Diyarına Yolculuk, Nane ile Limon, Canım Kardeşim, Cille, İbi, Çılgın Orman gibi yapımlara ulaşabilirsiniz. Şapkadaki Kedi, Lulu, Pinky ve Brain, Mini Mini Hutoslar gibi çizgi dizilere de erişmeniz mümkündür. TRT Çocuk canlı izle alanından izleyeceğiniz en güzel programlar, diziler ve yerli yapımlarla birlikte, çocuklarınızın hem eğitici programlara, hem de eğlenceli yapımlara erişmeleri mümkündür. Sürekli yenilenen yapısı ve her zaman keyifli zaman geçirmenizi sağlayan yayın akışı sayesinde, çocukların her zaman mükemmel fırsatlara ulaştığı kanalların başında gelmektedir.

İstediğiniz zamanlarda mükemmel kalitede çocuklarınıza izletmek için tercih edeceğiniz sitemizde, sizlere ve çocuklarınıza en iyi imkanlar sunulmaktadır. HD kalitesinde, kesintisiz ve 24 saat eş zamanlı yayınlara ulaşacağınız TRT Çocuk izle alanı sayesinde, sizlerde eşsiz zamanlara ortak olabilirsiniz. Hemen izlemeye başlayıp, mükemmel fırsatlara erişmenin tadını çıkarın. 

Kategori
Canlı TV Çocuk Kanalları Yerel Kanallar
Etiketler
trt çocuk, trt çocuk canlı, trt çocuk canlı yayın izle, trt çocuk hd izle, trt çocuk izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • beyza16
    Ekleme Zamanı

    on numara bir site 10 üzerinden 10 10 10

Reklam