TRT Haber
Öne çıkan

TRT Haber

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
73,183 İzlenme

TRT Haber

18 Mart 2010 yılında TRT 2 yerine kurulan TRT Haber, normal yayınlarına bu tarihte başlamıştır. Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu bünyesinde yayınlarını yapan ve haber kanalı olarak yayınlarına devam eden TRT Haber, 18 Kasım 2013 tarihinde yeni stüdyoları ve logosuyla birlikte, HD yayınlara da başlamıştır. Farklı haber programları, tartışma programları ve değişik incelemeleriyle ön plana çıkan TRT Haber, bunun yanı sıra; Türkiye ve dünyadan haber değeri taşıyan her türlü olayı izleyicilerine sunmaktadır. TRT Haber izlemek için, tüm Türkiye’de karasal yayına başvurabileceğiniz gibi; Türksat 4A, Digiturk, D-Smart, Tivibu, Turkcell TV+ ve Filbox kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra; sitemizden de HD kalitesinde yayınlara ulaşabilirsiniz.

Profesyonel habercilik anlayışını yansıtan ve her zaman izleyicileri bilgilendiren yapıya sahip olan TRT Haber, Bilgiden Bilince, Değişen Türkiye, Ömür Dediğin, Savunma Sanayi, Siberya, Kaos hattı gibi birbirinden farklı ve kaliteli programlarla izleyicilerine sunumlar gerçekleştirmektedir. TRT Haber yayın akışı genelde haber bültenleri ve programlarıyla ön plana çıkarken; habercilik anlamında en iyi sunumlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşar Taşkın Koç’un haber editörlüğünü yaptığı TRT Haber, yalnızca Türkiye’de yayınlar yapmaktadır.

Ancak farklı ülkelerde yaşayan gurbetçiler için, sitemizde yer alan TRT Haber canlı izle bölümünü aktif olarak kullanarak, en iyi haberlere ulaşmak mümkündür. Profesyonel habercilik anlamında mükemmel örneklere ulaşacağınız ve devlet kanalı olmasının verdiği ağırlık ve gerçek haberciliği de en iyi şekilde taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda, mükemmel fırsatları ve en kaliteli haberciliği yaşamak istediğiniz anlarda, TRT Haber izle bölümünden ulaşacağınız canlı yayınlarla birlikte, HD kalitesinde TV izleme keyfine bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz. Her koşulda en iyi olmayı planlayan ve kaliteli yayıncılığı ön planda tutan TRT Haber avantajlarından yararlanmak için, sitemizi tercih edebilirsiniz. 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Haber Kanalları
Etiketler
trt haber, trt haber canlı, trthaber canlı izle, trt haber izle, trt haber hd izle, trt haber canlı yayın izle, canlı trt haber

Yorum Yazın

Yorumlar

  • İSMAİL YILMAZ
    Ekleme Zamanı

    TÜRKİYE MUAZZAM BİR NOKTAYA GELDİ! MAŞALLAH ! ! ! AMA SOĞUKKANLI VE DİKKATLİ OLALIM.! "MÜTTEFİKLERİMİZE" ÇOK DİKKAT EDELİM. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN, İNŞALLAH !

Reklam