TRT World
Yükleniyor...

TRT World

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
5,967 İzlenme

TRT World

1990 yılında kurulan ve 2009 yılına kadar hizmet vermeye devam eden TRT İnt kanalının kapatılmasının ardından, bu kanalın yerine geçmesi için 18 Mayıs 2015 yılında test yayınına, 30 Haziran 2015 tarihinde ise; normal yayına geçen TRT World, yayın dili İngilizce olmasının yanı sıra; genellikle haber kanalı olarak varlık göstermektedir. National Geographic Channel ve Discovery Channel kanal yapılarına benzetilmeye çalışan ve farklı belgesellere de yer verilecek olan TRT World, tüm dünyada yayın yapmaktadır. Dünyanın her yerinden ve farklı haberler sunmasıyla şu anki yayın hayatına devam eden TRT World izlemek için, sitemizi kullanabilirsiniz. 27 Ekim 2015 tarihinde uydu yayınlarına da başlayan kanal aynı zamanda; Türksat 3A, Eutelsat 7A, Digiturk ve D-Smart üzerinden de yayınlarına devam etmektedir.

Dünyanın her yerinde yaşayan insanların, Türkiye’den ve dünyadan farklı haberler alabilmesini sağlayacak geniş bir ağa ve yapıya sahip olan TRT World yayın akışı, çoğunlukla haber programları ve bültenleriyle doldurulmaktadır. 24 saat kesintisiz incelemeler, söyleşiler ve haber bültenleriyle gerçekleşmesi sonucunda, 24 saat izlenme keyfine erişebilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerinden, kıtalarından ve her türlü ihtiyaç duyacağınız haberlere ulaşmanızı sağlayan TRT World, ülkemizde eksik olan bir kanaldı diyebiliriz. Bu yönüyle ilgi çekici ve farklı ülkelerde yaşayan Türkler içinde oldukça kaliteli bir adım olmuştur.

Daha önceki zamanlarda TRT İnt aynı işlemi yapmaya çalışsa da geri kalmışlığı ön plana çıkmıştır. Ancak TRT World canlı izle bölümümüz sayesinde ulaşabileceğiniz kanal akışıyla birlikte, istediğiniz en iyi haberlere ve kesintisiz hizmete erişmeniz sağlanmaktadır. İnternet üzerinden TV izlemenin kalitesini yaşamak ve en iyi çözümlere ulaşmak için seçim yapabileceğiniz sitemizde, HD yayınlarıyla kesintisiz yayın yapan TRT World kanalı ile eş zamanlı yayınlara erişebilirsiniz.

yayın akışı, kalitesiyle birlikte kesinti yaşatmamaktadır. Sizlerde keyifli zamanlar geçirmek için tercih edebilirsiniz. 

 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Yabancı Kanallar

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam