TV Kayseri

TV Kayseri

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
6,949 İzlenme

Tv Kayseri
Ülkemizin gelişmiş kentlerinden biri olan Kayseri ve ilçelerinin tanıtımını yapmaya çalışan etkin bir kanaldır. Ulusal gündemi ve Kayseri’yi yakın çevresindeki illerdeki haberleri konu edinerek haber bültenine farklı bir bakış açısı, farklı bir boyut kazandırıyor. Yerel bir kanal olarak bulunan TV Kayseri hem kendi vatandaşlarına hem de gurbette bulunan gurbetçilerine büyük oranda hizmet sağlıyor.  Kayseri’nin kendi içerisinde yaptığı yöresel programlarla geçmiş zamanda topraklarında büyüdüğü şehri görmeleriyle azda olsa hasret gidermeleri konusunda vatandaşlarına yardımcı olan bir kanaldır. Kanalı TV Kayseri izle seçeneğinden sorunsuz kesintisiz canlı yayın izleyebilirsiniz.
 
 
TV Kayseri yayın akışı ise Sahadakiler programı ile Kayserinin profesyonel liglerde mücadelede bulunan iki göz bebeği takımı ilk başta olmak ile birlikte Türkiye liglerinden haberler ve Amatör spor programlarını ele alan bir program ile tüm izleyicilerini ekranları başına kilitliyor. Sende bu heyecana ortak olmak istiyorsan sitemiz üzerinde bulunan TV Kayseri canlı izle seçeneğini seçerek hızlı bir şekilde canlı yayına bağlanabilir ve kesintisiz bir şekilde canlı yayın keyfini sürebilirsin.
Ekonomi ve mali olarak yaklaşım sağlanan programlar ile haftalık olarak kayserinin ekonomik durumu hakkında bilgi sağlarken kayseri vatandaşlarına söz hakkı vererek bilgi aktarımı sağlıyor. 
Lezzetli Dakikalar programları ile Kayseri’ye özgün yemekler örf, adet, anane, gelenekleri yeniden hatırlatan hem de görmeye fırsatınızın olmadığı tanıma fırsatını evinizde oturduğunuz yerden sağlıyorsunuz.

Tarım saati programı ile ise köylü milletin efendisidir sözü ile çiftçilik sektöründe uğraşan köylümüzün ektiği biçtiği ürünlerin değerlerini açıkça anlatan bir programdır.
En çok sevilen programları arasında ilk sırada yer alan Kayseri’de Bir gün programı ile tüm Kayserililere tüm özlediklerini unuttuklarını baştan yaşatıyor. Uzun senelerdir gidemediğiniz kayserinin her yerini adım adım gezerek size memleketinizi hatırlatan bir programdır.
 

 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
tv kayseri canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Reklam