Tvnet
Öne çıkan

Tvnet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
12,588 İzlenme

Tvnet

TVNET, Albayrak Holding bünyesinde, 8 Nisan 2005 yılında kurulmuştur. İlk olarak ATR ismiyle yayın hayatına başlayan kanal, daha sonra TVNET ismini alarak yayın hayatına kaldığı yerden devam etmiştir. Tamamen haber üzerine kurulu bir yayıncılık anlayışı olan TVNET, Türkiye’de ulusal yayın hakkına sahip olan 21 kanaldan birisidir. ‘’Gerçek. Yeni. Güçlü’’ sloganıyla tarafsız ve sağlam haber kaynağı olarak karşımıza çıkan TVNET, Türksat 4A, D-Smart, Digiturk, Filbox, Kablo TV ve Tivibu gibi platformlarda yayınlarına devam ederken; sitemizde de TVNET izle bölümünden ücretsiz ve HD kalitesinde izlenmeye açıktır. Profesyonel habercilik anlayışına kaliteli bir şekilde ulaşacağınız ve istediğiniz habercilik anlayışına kolaylıkla adım atacağınız TVNET kanalı, Ankara, İzmir, İstanbul ve Isparta’da da karasal yayınlara fırsat vermektedir.

Oldukça farklı incelemelerin ve bakış açılarının yer aldığı sayısız haber programına sahip olan TVNET’te yer alan, 16:9, Adres Defteri, Başka Şeyler, Karşı Karşıya, Hikmetin İzinde, Çıkış Noktası, Net Bakış, Kitap Cafe ve Kum Saati bunlardan sadece birkaçıdır. Gün boyunca TVNET yayın akışını takip ederek, her konuya değinen farklı siyasilerin ve inceleme yapan şahısların programlarını en iyi şekilde izleyebilir, istediğiniz kaliteli sonuçları da rahatlıkla alabilirsiniz. Sade bir yayıncılık anlayışı ve konulara farklı noktalardan bakabilen geniş bir bakış açısına sahip olan TVNET izleyerek, istediğiniz haberlere en kısa sürede ulaşmanın farkını sorunsuzca yaşamanız mümkündür.

Yalnızca TV’de değil, sitemizde de, TVNET canlı izleme fırsatlarına ulaşabileceğinizi sakın unutmayın. Daima HD kalitesinde ve etkili çözümlerle karşınıza çıkan eşsiz yapısı sayesinde, her zaman sitemizin fırsatlarını ve sunduğu hizmetleri kullanabilirsiniz. Profesyonel yapısıyla birlikte, TVNET izle alanından en iyi çözünürlük ve sunumlarla kanal imkanlarına ulaşabilir, TV izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV
Etiketler
tvnet, tvnet izle, tvnet canlı, tvnet canlı yayın, tvnet canlı yayın izle, tvnet hd izle, canlı yayın tvnet, tv net canlı izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • Hasanım
    Ekleme Zamanı

    Bizde o silahı kim kullanıyorsa Bir tabutun içine koyup üzerine PYD paçavrası örtüp mensup olduğu yere iade etmelidir

Reklam