Ülke TV
Öne çıkan

Ülke TV

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Zamanı tvkanallari
24,662 İzlenme

Ülke TV

İlk kurulduğu zaman Haber 7 ismiyle yayın hayatına başlayan ve daha sonra Ülke TV ismini alan kanal, 2 Haziran 2008 yılında normal yayınlarına, 18 Eylül 2014 yılında ise; HD yayınlarına başlamıştır. Kanal 7 kanalının haber ağırlıklı yayınlarını yapması için kurulan Ülke TV, ‘’Bu Ülke’nin Haber Kültür Kanalı’’ sloganıyla yoluna devam etmektedir. Beyaz İletişim A.Ş. şirketi bünyesinde bulunan ve Yeni Dünya Medya Grubunun sahibi olduğu Ülke TV, gün boyunca çeşitli haber programları ve bültenlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin yanı sıra; Azerbaycan’da da yayınlar yapan Ülke TV, Digiturk, D-Smart, Türksat 4A ve internet üzerinden de problemsiz biçimde izlenmektedir. Ülke TV canlı izlemek için sitemizi rahatlıkla kullanabilir, istediğiniz kaliteli programlara sorunsuzca erişebilirsiniz.

Aktüel, haber, belgesel, ekonomi, sağlık ve spor konularının ele alındığı farklı yapıdaki programlara yer verilen Ülke TV’de, Akşam Baskısı, En Sıradışı, Konuşacaklarımız Var, Artı Eksi, Belgesel, Finans Hattı, Önce Sağlık, İyi Bak Kendine, Spor&Spor ve En İyisi Gezmek gibi birçok programa sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Gün boyu Ülke TV yayın akışı takip etmeniz sonucunda kaliteli bir yapıya ve eşsiz zamanlara ulaşabileceğiniz gibi, hiçbir zaman sıkılmayacağınız izleme keyfine ulaşabilirsiniz. Zamanınızı en iyi şekilde geçirmek ve en etkili programlara sorunsuz biçimde ulaşmak için, Ülke TV takip etmeniz gerekebilir.

Evde tek TV’si olanların en büyük sorunlarından olan farklı zevkleri karşılamak için, sitemiz sizlere eşsiz zamanlar sunuyor. Ülke TV izle alanından kanalın TV’de yayınlanan yayın akışlarına ulaşabilir, aynı anda TV üzerinden sorunsuzca izleyebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarınızı ve kaliteli programları izlemek için tercih edebileceğiniz sitemizle birlikte, mükemmel fırsatlar sizi bekliyor olacak. Hemen en iyi fırsatları değerlendirmek için sitemizi kullanabilir, en iyi kanalları izleyebilirsiniz. 

Kategori
Ulusal Kanallar Canlı TV Yerel Kanallar
Etiketler
ülke tv canlı izle, ülke tv izle

Yorum Yazın

Yorumlar

  • Her Doğan için
    Ekleme Zamanı

    Hayır dan şer, şerden hayır çıkabilir,

Reklam